Samochody dla firmy od Volkswagena

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem samochodu do swojej firmy, pewnie ogarnia Cię lekki ból głowy. Zwykle tak się dzieje, kiedy od jednej decyzji będzie zależeć tak wiele spraw. Bo tak naprawdę, to nie jest jedna decyzja — trzeba sobie odpowiedzieć na wiele pytań. Czy ma to być samochód, który będzie służył głównie do przewozu ludzi, czy raczej towarów? Czy będzie służył wyłącznie do użytku firmowego, czy ma też być na tyle funkcjonalny, by móc służyć jako samochód rodzinny? Czy ma być typowym koniem roboczym, czy ma być pięknym wierzchowcem wystawianym do reprezentacyjnych wyścigów?

Jest jednak dla Ciebie bardzo pozytywna wiadomość. Jeśli zdecydujesz się na wybór samochodu firmowego z nowej oferty Volkswagena — każdy wybór będzie dobry i każdy z oferowanych modeli będzie w stanie dopasować się do Twoich wymagań. Zanim przejdziesz do dalszej części tekstu, sprawdź tutaj — https://centrumwroclaw.pl/vwd/ — co Volkswagen przygotował dla przedsiębiorców, którzy szukają rozwiązań nowoczesnych, ale jednocześnie maksymalnie funkcjonalnych.

Volkswagen Caddy Kombi

Idealny dla Twojej załogi i Twojego biznesu

Caddy kombi oferuje wszechstronność, gdy musisz przewieźć pięcioosobową załogę i wszystkie rzeczy, które są jej potrzebne do wykonania pracy przez cały dzień. Kabina ma typowe cechy, jakich można oczekiwać od Caddy, plus dodatkowe trzy siedzenia i imponującą przestrzeń ładunkową.

Można go łatwo i bezpiecznie załadować

Caddy Maxi kombi może przekształcić się z wygodnego pięciomiejscowego samochodu w przestronny samochód dostawczy. Ma ładowność 1,6 m³ przy rozłożonych tylnych siedzeniach, 3,9 m³ przy złożonych i 4,1 m³ po ich wyjęciu. Wyposażony w solidną gumową wykładzinę podłogową w całej kabinie i przestrzeni ładunkowej, a także cztery pierścienie mocujące ładunek.

Systemy przechowywania, dzięki którym uporządkujesz swoją codzienną pracę.

Caddy Maxi kombi posiada różnorodne schowki, dzięki czemu możesz skoncentrować się na ważnych aspektach swojej pracy. Tutaj wszystko ma swoje miejsce. Wnętrze Caddy Maxi kombi elastycznie dostosowuje się do zmieniających się potrzeb Twojej codziennej pracy. Niezależnie od tego, czy musisz przewieźć 5 osób, czy długie przedmioty, możesz je tutaj umieścić.

Transporter 6.1 kombi

Idealny dla ładunku i załogi

Transporter kombi ma wystarczająco dużo miejsca dla maksymalnie sześciu osób oraz obszerną przestrzeń ładunkową. Wytrzymała tapicerka jest doskonale zaprojektowana do intensywnego codziennego użytkowania, a dźwiękochłonna gumowa podłoga w przedziale pasażerskim jest łatwa do mycia.

Przedni asystent z awaryjnym hamowaniem w mieście

Nowo zmodernizowany dla T6.1 system Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście ostrzega kierowcę o zbliżającej się kolizji i w razie potrzeby samodzielnie uruchamia hamulce. W T6.1 reaguje nawet na potencjalne zagrożenia drogowe, takie jak rowerzyści i piesi. System ten pomaga zapewnić bezpieczeństwo kierowcom i ładunkom, a także zmniejsza ryzyko wypadków i wynikające z nich koszty, takie jak konieczność wykonania naprawy uszkodzeń i przestoje w firmie tym wywołane.

Wskazówki dla kierowcy w czasie jazdy

Nowo wprowadzony i standardowy w całej gamie T6.1, system wskazówek dotyczących manewrowania. Podaje on kierowcy sugerowane informacje, które pomagają prowadzić stabilnie pojazd. System interweniuje również, stosując delikatne korekty, jeśli rozpozna nadsterowność podczas pokonywania zakrętów.