W jaki sposób możesz wykorzystać cyfrowe waluty?

Obecnie nieustannie zwiększa się liczba miejsc, w których możemy płacić cyfrowymi walutami. Jednocześnie rynek kryptowalut ciągle się rozwija – powstają zarówno nowe waluty, jak i regulacje prawne, które mają za zadanie czynić rynek bardziej bezpiecznym. Te dynamiczne zmiany sprawiają, że cyfrowe pieniądze stają się dostępne dla coraz szerszej części społeczeństwa, a zarazem korzyści, jakie można dzięki nim uzyskać, są coraz atrakcyjniejsze.

Misją firmy Platon Life jest zachęcenie większej części społeczeństwa do świadomego korzystania kryptowalut, jej realizacja jest możliwa dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym. Korzystanie ze strony fintechu daje użytkownikom następujące korzyści:

  • Możliwość licytacji unikatowych, kolekcjonerskich przedmiotów w atrakcyjnych cenach za pośrednictwem Platon Auction. Na aukcjach można było już znaleźć takie przedmioty jak kolekcjonerskie buty marek, rzadkie resoraki czy… zegarek!
  • Dostęp do Platon Store, w którym można kupić bony i kupony w sklepach Amazon, Zalando i Google Play oraz karty podarunkowe, Spotify, Netflix i PlayStation Plus.
  • Możliwość uzyskania dodatkowego dochodu pasywnego za pomocą stakingu tokenów PLTC (PlatonCoin) na wybraną przez użytkownika kwotę oraz okres inwestycji.
  • Dostęp do bezpiecznego portfela ubezpieczonego przez renomowaną europejską firmę ubezpieczeniową i chroniony za pomocą zabezpieczeń internetowych Broadcom.

Jak to zrobić?

Fintech Platon Life udostępnia unikatowe usługi wszystkim członkom swojego ekosystemu. Korzystanie z niego i założenie konta jest w pełni bezpłatne. Po wstępnej rejestracji i weryfikacji tożsamości użytkownik otrzymuje dostęp do własnego cyfrowego portfela, który jest zabezpieczony zarówno przed utratą środków, jak i kradzieżą. Dostępna jest również możliwość założenia płatnego konta Blossom, który pozwala na otrzymanie dodatkowych profitów, w tym rozszerzonych materiałów edukacyjnych na temat kryptowalut. Co więcej, posiadacz konta na Platon Life ma możliwość bezpłatnego przetestowania planu Blossom, zanim zdecyduje się na jego zakup. Ekosystem Platon Life ma również własną kryptowalutę PlatonCoin (PLTC), opartą na blockchainie Ethereum.

Platon Life sięga po rozwiązania, które nie tylko umożliwią szeroki i łatwy dostęp do kryptowalut, ale także zapewnia bezpieczeństwo z ich korzystania. Więcej szczegółów dotyczących ich oferty znajduje się pod linkiem: https://platonlife.com/pl/